Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi

Merkezimiz hiperbarik oksijen tedavisi yapmak üzere ayaktan tanı ve tedavi merkezi olarak 2003 yılında yapılanmaya başlamıştır. Günümüzde ise kronik yara bakımı konusunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunmaktadır.

   
Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, durumu stabil çok çeşit tanılarla gelen hastaların tedavi edildiği özel bir polikliniktir. Kliniğimizde hastaların pansumanlarıda yapılmaktadır.
Basınç odamız HAUX marka- Star 2200 model, 12+2 kisilik olup, cift bolme olmasi sayesinde tedavi sirasinda basinc odasinin icine giris ve cikisa olanakli bir modeldir. Basınç odamızın büyüklüğü 5x 10m büyüklüğündedir. Alman yapımı hoks markadır. Basınç odamız 12 kişiyi aynı anda alabilecek kapasitedir.Basınç odamızın içinde rahatlıkla ayağa kalkılabilecek kadar genişlik vardır.

Hastalar ve aileleri ile yakın ilişki içinde kişilerin gün içinde uygun oldukları saatlere göre tedavilerinin planlıyoruz. İSTANBUL HİPERBARİK teki tüm  çalışma ekibimiz hastalarımıza karşıo pozitif bir yaklaşımla en iti hizmeti veremeye çalışıyoruz.


İSTANBUL HİPERBARİKTEKİ  çalışan doktorlarımız diğer hastanelerde ve kliniklerde yakın ilişki içinde HBO t nin diğer tedavi yöntemleri ile koordine şekilde uygulanamsını sağlar.Hastalarımız tam olarak iyileşene dek tarafımızdan takip edilir. İstanbul Hiperbarik te çalışan doktorlarımız herbi hastalarımızın yaralarının durumunu takip  eder.Tüm hastalarımızla hayat boyunca iletişimimiz devam eder.


İstanbul Hiperbarik ekibinin düşüncesine göre bir hastanın en önemli ihtiyacı özenle ve sabırla bakımı ve tedavisidir.   Yaranızın ilk gelişinizde ve periyodik olarak fotoları alınır ve gerektiğinde başka bir doktorla veya sizinle bu bilgiler paylaşılabilir.
Hastalara Hiperbarik tıp uzmanları, eğitimli hemşireler, sertifikalı yara uzmanları, üniversite mezunları, basınç odası operatörleri ve iyi eğitilmiş  personle tarafından en iyi bakım ve yaklaşımla hizmet verilmektedir.  

Hiperbarik oksijen tedavisiyle iyileşmek için bir sürece ihtiyacınız vardır. Sizden bu tedavi sürecine hazır olmanızı bekliyoruz. Bu tedavi süreci belki biraz uzun sürecektir ama buna katlanmaya değer çünkü sonunda iyileşeceksiniz.


Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi’nde sizin hastalığınıza benzeyen hastalarla konuştukça ve kliniğimizin şefkatli personeli ile iletişim kurdukça psikolojik olarak da rahatladığınızı hissedeceksiniz.